search
 

Ma Oborę na Medal!

W sierpniowym wydaniu miesięcznika „Top agrar Polska ” ogłoszono wyniki konkursu „Obora na medal”.
 
 
Zwycięzcą w kategorii od 70 do 100 krów został nasz klient Maciej Gołębiewski z Głęboczka. Jury zwróciło uwagę m.in. na jego nowoczesne rozwiązania w zakresie ruchu kierowania bydłem w systemie dój-stół paszowy oraz na kreatywne zagospodarowanie zasobami obiektu. Pan Maciej z firmą Vergab współpracuje od momentu zasiedlenia nowej obory (2020 r.).
 
Gratulujemy również finaliście z naszego regionu - Arkadiuszowi Kocowi z miejscowości Koce-Piskuły!
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a w ramach uznania osiągnięć i znakomitej współpracy firma Vergab pragnie wręczyć innowacyjny i specjalistyczny preparat do dezynfekcji DezoCan (http://vergab.pl/produkty/dezynfekcja/63,dezocan.html ), poprawiający dobrostan zwierząt, a tym samym parametry jakościowe mleka w ilości 100 kg!
Ma Oborę na Medal!

VERGAB

Duża konkurencyjność na rynku produkcji zwierzęcej wymaga od hodowców coraz większego profesjonalizmu i uzyskiwania wysokich efektów ekonomicznych podejmowanych działań i decyzji. Jednak produkty oferowane na rynku zapewniają wyłącznie standardowe wyniki.

  • Bez GMO
  • Rzetelna firma

Katalog produktów

Informacje

Kontakt

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem