Nasi klienci wyróżnieni

31 lipca w Wysokiem Mazowieckiem odbył się „Piknik z Mlekovita” z okazji 30-lecia marki. Podczas oficjalnej części miała miejsce gala wręczenia nagród dla Najlepszych Producentów Mleka – na cztery pierwsze miejsca aż 3 zwycięzcy to klienci naszej firmy!

Serdecznie gratulujemy Panom Zbigniewowi Kruszewskiemu (miejsce 1.), Krzysztofowi Kruszewskiemu (miejsce 2.) oraz Krzysztofowi Moczulskiemu (miejsce 4.).
Jesteśmy dumni, że mogliśmy w pewien sposób przyczynić się do uzyskania przez hodowców tak wysokich wyników produkcyjnych i hodowlanych.
Gratulujemy również pozostałym laureatom, m.in. Panu Leszkowi Andrzejowi Krzyżanowskiemu, Panu Arkadiuszowi Kocowi, Panu Krzysztofowi Wojtkowskiemu, Panu Tomaszowi Tomaszewskiemu.
Zdajemy sobie sprawę, że dla mleczarni liczy się nie tylko ilość, ale także jakość mikrobiologiczna mleka, dlatego naszym odznaczonych klientów wręczamy innowacyjny i specjalistyczny preparat do dezynfekcji DezoCan (http://vergab.pl/produkty/dezynfekcja/63,dezocan.html), poprawiający dobrostan zwierząt, a tym samym parametry jakościowe mleka.
Za I miejsce – 300 kg,
II miejsce – 200 kg,
za IV – 100 kg.
 
Nasi klienci wyróżnieni

VERGAB - Żywienie z pasją

Duża konkurencyjność na rynku produkcji zwierzęcej wymaga od hodowców coraz większego profesjonalizmu i uzyskiwania wysokich efektów ekonomicznych podejmowanych działań i decyzji. Jednak produkty oferowane na rynku zapewniają wyłącznie standardowe wyniki.

  • Bez GMO
  • Rzetelna firma

Katalog produktów

Informacje

Kontakt

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem